AFYON HAVA DURUMU
AFYON
ANKETLER
Bize nasıl ulaştınız?Oy ver

Diğer Anketleri Gör
DÖVİZ KURLARI
Alış : 2.1372YTL
Satış :2.141 YTL

Bölge hayvancılığını geliştirmek ve kaliteyi arttırmak, hayvan beslemeyi daha kazançlı hale getirmek ve üretim kalitesini arttırmak için:
ADKKYBBirlik üyelerinin daha kaliteli, içeriğinden emin yem temin etmelerini sağlamak.
Pazar alanını geliştirmek, kaliteli ve modern üretimi teşvik etmek, yeni teknolojileri uygulayarak bölgenin gelişmesine örnek olmak.
Ürün kalitesini artırarak üretim ve tüketim bazında verimliliğin artırmak.
Hayvansal üretimle iştigal eden il, ilçe yakın illerdeki kasaba ve köylerdeki hayvan yetiştiricileri ve dolaylı etkilenecek çalışanlar ve arpa, buğday, … vb üreten çiftçiler için;  altyapının iyileştirilmesi ve hizmetlere erişimin artırılmasına katkıda bulunmak. Böylece; bölgemizde sucuk üretimini geliştirmeye yönelik Avrupa Birliği Standartlarında üretim yapabilecek ve çevre illerde dahil ihtiyaca cevap verebilecek sucuk üretim tesisimiz olacak.
Sevgiler, Saygılar!... Yatırım gerçekleştiğinde görüşmek dileğiyle!..
Mevlüt TOPKAYA (Birlik Başkanı)
Afyonkarahisar İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Adına

                                          KAMU SPOTU: HEM KINALI HEM KÜPELİ
            
  Yem Fabrikası Tesisi Projesi temel çalışmaları 5.4.2012   
Emirdağ ilçemizde faaliyet gösteren Afyonkarahisar İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ekonomiye ve üyelerimize katkı sağlaması için Yem Fabrikası Tesisi Projesi temel çalışmaları ile başlamıştır.
[Haberin Devamı]  
  Ülkesel Küçükbaş Hayvan Islahı Projesi 4.4.2012   
Ülkemizde artan et ve süt açığını kapatmak üzere TAGEM 2006 yılında Ülkesel Küçükbaş Hayvan Islahı Projelerini başlatmıştır.
[Haberin Devamı]  
  Yem Fabrikası ve Süt Entegre Tesisi Projelerimizin Uygulanması 17.11.2011   
Şu anda Tarım Bakanlığı’na sundukları 5 adet proje onaylanmıştır, tabii üyelerimize de proje kapsamında paraları yıl içerisinde dağıtılacaktır. Başkanımız yapılan çalışmaların tamamen bir ekip işi olduğunu ve bu çalışmaların daha da fazlalaşması gerektiğini savundu.
[Haberin Devamı]  
  Hayvancılık Kredilerinde Düşük Faiz 12.7.2011   
29 Ocak 2010 tarih ve 27477 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tarım Kredi Kooperatiflerince Tarımsal Üretime Dair Düşük Faizli Yatırım ve İşletme Kredisi Kullandırılmasına İlişkin Karar” ın1 inci maddesinin
[Haberin Devamı]  
  Tarım Sigortasının Kapsamı Genişliyor 1.6.2011   
“Tarım Sigortaları Havuzu Tarafından Kapsama Alınacak Riskler, Ürünler ve Bölgeler ile Prim Desteği Oranlarına İlişkin Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar” 14 Mayıs 2011 tarihli ve 27934 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2011/1763 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile 2011
[Haberin Devamı]  
   
  Haber Sayfa No :1  


   Afyonkarahisar İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği 2009 © Kaynak gösterilerek sitemizdeki verilerden yararlanılabilir.
 
Bu web sitesi bir AKS-BİM Ltd. Şti. ürünüdür. Model A6W. 2012 . www.aksbim.com.tr